• Sieťovanie

• 28.11.2023 09:19
      • konferencia "MLADÝCH"
      • Dňa 25.10. 2023 sme sa my žiačky - Daniela Brezianska, Ivona Junasová a Dominika Kaňová  zúčastnili na Mestskom úrade konferencie mladých pod záštitou primátora mesta Jána Danka.  Niesla názov  „SIEŤOVANIE“ – prepájanie mládeže ZŠ v meste Martin. Súčasťou tohto podujatia boli nielen prednášky ale aj zaujímavé workshopy.

Získali sme tak informácie o environmentalite, parlamente mladých, zásadách duševného zdravia, finančnej gramotnosti a o vizuálnej identite nášho mesta. Tie sme následne uplatnili aj v praxi počas skupinových aktivít.

Podujatie nás veľmi zaujalo. Zažili sme pocit, aké je to spolupodieľať sa na budúcom rozvoji nášho mesta.

Dúfame, že „SIEŤOVANIE“ sa uskutoční aj v budúcom školskom roku a že sa ho znovu zúčastníme.