• FAŠIANGOVÉ  DOPOLUDNIE
      • FAŠIANGOVÉ DOPOLUDNIE

• 19.02.2024 15:11
      • ...dopoludnie plné tvorivých aktivít, tradícií a prvého medzitriedneho turnaja vo vybíjanej...
      •        V stredu 31.1.2024 sa v našej škole uskutočnilo fašiangové dopoludnie. Žiaci sa zoznámili s fašiangovými tradíciami, vytvorili si fašiangové masky podľa vlastnej fantázie, zástupcovia tried 2.stupňa si zmerali sily v turnaji vo vybíjanej, ktorý pre svojich spolužiakov zorganizovali žiaci 9.A triedy. Po absolvovaní bohatého programu čakalo na všetkých žiakov občerstvenie v podobe punču a medovníkov, ktoré im pripravili "dobrovoľníci" rôznych ročníkov v spolupráci s vyučujúcimi.

Na záver tohto dopoludnia  triedni učitelia slávnostne zhodnotili výchovno- vzdelávacie výsledky žiakov v 1. polroku.