Vybíjaná žiakov 1.stupňa ZŠ

16.10. - 22.10.2015

V dňoch od 16.10.-22.10.2015 sa uskutočnili okresné majstrovstvá vo vybíjanej žiakov 1. stupňa ZŠ. Do súťaže sa zapojilo 7 škôl, ktoré boli rozdelené do 2 skupín. Prvé 2 družstvá zo skupiny postúpili do finále.

Žiaci našej ZŠ s MŠ na Ul. Gorkého v Martine sa po prvýkrát zúčastnili takejto súťaže. Hoci nemali žiadne skúsenosti, do každého zápasu nastúpili s jasným cieľom - PORAZIŤ SÚPERA. Svojou bojovnosťou a vytrvalosťou postúpili z 1. miesta do finálovej skupiny. Vo finále potvrdili víťazstvo nad ZŠ Jahodnícka, no nestačili na žiakov zo ZŠ Turany a ZŠ s MŠ Dolinského. V celkovom poradí sa umiestnili na 3. mieste.

Našu ZŠ s MŠ na Ul. Gorkého v Martine reprezentovali títo žaci:
S. Gergišáková, B. Kubáňová, M. Juricová, S. Charvátová, S. Bartošová, E. Šišková, B. Kmeť, M. Lenárt, S. Mošať, L. Kršteňanský, S. Jurčák a N. Budzel.
GRATULUJEME!