Ukáž svoj talent 2016

7.6.2016 ZŠ s MŚ Ul. Gorkého, Martin

Dňa 7. júna 2016 prebehol na našej škole 5. ročník talentovej súťaže pod názvom UKÁŽ SVOJ TALENT. Spoločne sme zažili skvelé a zaujímavé popoludnie. Zaslúžilo sa o to našich 14 účinkujúcich, ktorí predviedli výborné, očarujúce a až dojímavé vystúpenia. Poďakovanie patrí aj našej porote v zložení: pani učiteľka Kornélia Václavová, pani učiteľka Petra Najšlová, Patrícia Gloncová z 9.B a Samuel Marko z 9.B. Celou súťažou nás sprevádzali naše zábavné moderátorky Viktória Krecháčová a Zuzana Szalacsiová - žiačky 9.B.

Chceli by sme pochváliť aj našich divákov. Svojim povzbudzovaním počas súťaže vytvárali úžasnú atmosféru a súťažiacich odmeňovali srdečným potleskom.

Ako to celé dopadlo? Naša porota to skutočne nemala jednoduché...

3. miesto sa delia - gymnastka  Sofia Sebíňová a tanečníčka Ema Cíhá – obe z 5.B triedy.

2. miesto získali dve čísla -  obe spevácke: Alexandra Červenáková z 8.C a Svetlana Bačiaková z 9. B triedy.

Víťazstvo v  5. ročníku našej súťaže Ukáž svoj talent si jednoznačne vyspievala a svojím výkonom nás za srdce chytila speváčka  z 9. B triedy- Nina Krížová.

Víťazom srdečne blahoželáme!