• TESTOVANIE 9

• Bližšie informácie k T-9
      • Príchod žiakov 9. ročníka do školy v deň testovania: 7.45

8.00 – vstup žiakov do tried

úvodné pokyny, rozdanie testov a odpoveď. hárkov, oboznámenie sa s testom

8.20 – 9.50:  administrácia testu z matematiky

9.55 -  10.20: prestávka

10.20 – 10.25: úvodné pokyny, rozdanie testov a odpoveď. hárkov, oboznámenie sa s testom

10.35 – 11.45: administrácia testu zo slov. jazyka a literatúry

Žiaci s upravenými podmienkami počas testovania budú testovaní podľa osobitného harmonogramu.

Povolené pomôcky: pero, ktoré píše namodro,  ceruzka, pravítko, kružidlo, uhlomer

kalkulačka, ktorá umožňuje základné počtové úkony a nedokáže vykresľovať grafy, zjednodušovať algebrické výrazy obsahujúce premenné, počítať korene

Nie je dovolené používať: mobilné telefóny alebo iné elektronické zariadenia, tabuľky, iné študijné materiály, pomôcky ani vlastnoručne urobené výpisky, prehľady vzorcov, pravidiel  a podobne.

Opravovanie odpovedí v odpoveď. hárku nie je prípustné a k opravám by malo dochádzať v čo najmenšom rozsahu.

O presnej organizácií a priebehu testovania budú žiaci 9. ročníka  oboznámení  do 15.3.2024.