• Florbal najmladších žiakov

• 06.03.2024 18:57
      • florbalový turnaj "O pohár riaditeľky CVČ Kamarát" pri príležitosti oslavy 65. narodenín
      • Dňa 28.02.2024 sa v športovej hale v Diakovej uskutočnil turnaj „O pohár riaditeľky CVČ Kamarát“ vo florbale žiactva I. stupňa základnej školy, do ktorého sa prihlásilo 9 škôl z okresu. Družstvá sa rozdelili do 3 skupín a v skupine sa hralo systémom „každý s každým“. Víťaz zo skupiny postúpil do finále. Naši štvrtáci si zmerali sily so žiakmi zo ZŠ Bystrička, ktorú porazili vysoko 9:0. Ani v druhom zápase proti žiakom zo ZŠ s MŠ Dolinského nenechali nič na náhodu a vyhrali v pomere 8:1. Ako víťazi skupiny  si zahrali finále proti víťazom z ďalších 2 skupín. Bojovnosť a tímového ducha predviedli aj v posledných 2 zápasoch turnaja, kde zdolali  ZŠ J. Kronera 4:0 a ZŠ N. Hejnej 5:2. Naši chlapci na turnaji nestratili ani bod a právom im patrí 1. miesto.

Najužitočnejším hráčom celého turnaja bol usporiadateľom vyhlásený náš žiak D. Milec. Blahoželáme:-)

Našu Základnú školu s materskou školou Podhájska 10A reprezentovali títo žiaci: Š. Barica, D. Milec,

J. Ondrejkovič, M. Orság, F. Pavlík, R. Sýkora, F. Štancel

Chlapcom gratulujeme a želáme veľa ďalších športových úspechov!