Turčianske hry mládeže

18.5.-22.5.2015

V dňoch 18.5.-22.5.2015 sa uskutočnil 55.ročník Turčianskych hier mládeže. Turčianske hry mládeže sú najpopulárnejšie športové podujatie v Turčianskej kotline, na ktoré sa školy pripravujú počas celého roka. Aj tento rok sa do súťaže zapojilo viac ako 700 žiakov z okresných základných škôl.

Žiaci reprezentovali našu Základnú školu s materskou školou na Ul.Gorkého v Martine v basketbale, volejbale, atletike, futbale, florbale a v plávaní.

Výsledky najúspešnejších žiakov:

ATLETIKA:       1.miesto- M.Bučko (diaľka)

1.miesto- M.Bučko, T. Knésl, O.Minko, P.Melcher (4x60m)

1.miesto- A.Čatloš, F.Smidžár, D.Bakala, O.Fatul (4x60m)

2.miesto- J.Stehlík (kriketka)

2.miesto- E.Junasová (kriketka)

2.miesto- A.Šarlinová (60m, 300m)

2.miesto- L.Morgošová, A.Šarlinová, A.Ďurkovičová, V.Gronková (4x60m)

3.miesto- D.Bakala (výška)

3.miesto- O.Minko (300m)

FUTBAL:          2.miesto- K.Fafráková, M.Fedorová, N.Rumanová, R.Stupáková, A.Ďurkovičová, B.Benčíková, P.Gloncová, R.Bučkuljaková

FLORBAL:        2.miesto- J.Urbánek, T.Knésl, O.Minko, M.Bučko, D.Sabo, M.Barto, A.Paulíny, C.Czirjak

PLÁVANIE:     2.miesto- J.Stehlík, A.Čatloš, O.Fatul, F.Smidžár (4x25m)

3.miesto- E.junasová (25m VS)

3.miesto- J.Stehlík (25m VS)

Srdečne ďakujeme všetkým žiakom, ktorí reprezentovali našu Základnú školu s materskou školou na Ul.Gorkého v Martine. Fotografie si môžete pozrieť vo Fotoalbume!