Volejbal žiakov a žiačok

1.4.2015

Majstrovstvá okresu vo volejbale

V dňoch 31.3.2015 a 1.4.2015 sa na Gymnáziu J.Lettricha v Martine uskutočnili majstrovstvá okresu vo volejbale žiakov a žiačok ZŠ. Aj žiaci našej Základnej školy s materskou školou na Ulici Gorkého v Martine sa zapojili do súťaže. U chlapcov to bola premiéra v tejto kolektívnej hre, u dievčat  zároveň aj finále dlhodobej volejbalovej ligy. Oba naše tímy odohrali veľmi vyrovnané a kvalitné zápasy, v ktorých ukázali svoju bojovnosť a kolektívneho ducha.

Naši chlapci sa umiestnili na krásnom 3.mieste. Dievčatá tiež nezaostávali a vybojovali svoje zatiaľ najcennejšie 2.miesto.

Našu základnú školu s materskou školou na Ul. Gorkého v Martine reprezentovali títo žiaci:

M. Bučko (9.A),A.Nezník (9.A), I.Kašuba (9.B), M.Fančovič (9.B), J.Spevár (9.B), R.Cicko (9.B), R.Pšenka (9.B), R.Habarda (9.B), A.Cupan (9.C), T.Daruľa (9.C),

A.Ďurkovičová (8.B),V.Gronková (8.B), K.Fafráková (8.B), S.Majerovová (8.B), P.Gloncová (8.B), E.Junasová (7.C), D.Zacharová (5.C)

Ďalšie fotografie vo Fotoalbume.