UKÁŽ SVOJ TALENT

DOKÁZALI SME TO ...

Dňa 5. júna 2018 prebehol na našej škole 7. ročník populárnej  talentovej súťaže pod názvom  UKÁŽ SVOJ TALENT.

Spoločne sme zažili skvelé a zaujímavé popoludnie.  Zaslúžilo sa o to našich 12 účinkujúcich, ktorých výkony hodnotila porota v zložení: pani učiteľka S. Sebíňová, pani asistentka N. Valúchová Valková, N. Verešová z 9.B a A. Kováčik z 9.A.

O príjemnú atmosféru sa postarali nielen súťažiaci, ale aj  moderátorská dvojica L. Štípalová a A. Stoláriková z 8.B triedy. Poďakovanie patrí aj našim divákom, ktorí svojím povzbudzovaním podporovali súžiacich pri ich vystúpeniach.

Výkony súťažiacich boli hodnotené v dvoch  kategóriách:  pohybová kategória a hudobná kategória.

Pohybová kategória:

3.miesto – V. Matejová - 7.C, E. Kobidová-6.B