Anglický lektor na hodinách angličtiny

Zárukou kvalitného  vyučovacieho  procesu a pozitívnej motivácie žiakov na hodinách anglického jazyka  je skúsený pedagóg, ktorého materinským jazykom je jazyk anglický. Lektor, ktorý perfektne spĺňa tieto predpoklady a  ktorého už od septembra môžete stretávať v priestoroch našej školy, je pán Lorenz Goebels.

Lorenz sa narodil na juhu Anglicka. Po ukončení štúdia na univerzite vyučoval  anglický jazyk v Číne a vo Veľkej Británii, kde sa venoval výučbe angličtiny v jazykových školách.

Na Slovensku uplatnil svoje skúsenosti na pôde Bilingválneho gymnázia M. Hodžu v Sučanoch a v rôznych jazykových inštitúciách. Je spoluzakladateľom jazykovej školy Native School of English, ktorá už sedem rokov patrí medzi najväčšie jazykové školy   v Martine.

V roku 2014 ho veľvyslanec Veľkej Británie a Severného Írska vymenoval  za oficiálneho člena Slovenskej maturitnej komisie pre predmet Anglický jazyk.

Na každú hodinu s naším  lektorom sa tešíme a prajeme mu veľa príjemných   zážitkov   na našej škole.