ODKAZ sv. MARTINA

SÚŤAŽ

Dňa 13.11. sme sa zúčastnili súťaže Odkaz sv. Martina. 1. stupeň reprezentovala Aneta Derfenyiová zo 4.A triedy pod vedením pani učiteľky Cingelovej. Na tému Národný park Malá Fatra použila rôzne techniky koláže. Preniesla do nej svoje pocity a lásku k prírode. Gratulujeme ku krásnej výtvarnej práci.

„Všade dobre, doma najlepšie.“

Evka Šišková, žiačka 6.B triedy, sa pod vedením pána učiteľa Dubovca zapojila do fotografickej súťaže organizovanej mestom Martin pod názvom „Všade dobre, doma najlepšie.“ Vytvorená koláž z vlastných fotografií, obrázkov a textov porotu zaujala a udelili jej 1. miesto. Srdečne gratulujeme!

Dievčatá  9. B triedy - Sarah Krbaťová, Michaela Kopanicová a Nikola Verešová pod vedením pani učiteľky Stanislavy Sebíňovej reprezentovali úspešne našu školu. So svojou prácou sa umiestnili na 3. mieste. Srdečne gratulujeme!