Kolkárska súťaž

KOLKÁRSKA SÚŤAŽ
V dňoch 24. a 27.2.2017 sa uskutočnilo 1.kolo kolkárskej súťaže v rámci XIII. ročníka Martinskej celoročnej olympiády rekreačných športovcov. Súťažili  predškoláci, najmladšie žiactvo, mladší žiaci, starší žiaci, dorastenci , juniori , ženy a muži.

Do súťaže  v hode kolkami sa z našej školy zapojili žiaci 6.A, 6.B, 7.B triedy,  ktorí pod vedením svojich triednych učiteľov reprezentovali školu, ako najlepšie vedeli. V kategórii starší žiaci si  2. miesto  vybojoval  Dominik Botka zo 6.A triedy, ktorý nahádzal 48 bodov. Blahoželáme!
Aj v kategórii  dospelých  sme mali svoje zastúpenie. Družstvo tvorili:    Mgr. Ján Šamaj
                                                                                                       Mgr. Anna Morgošová
                                                                                                       Mgr. Veronika Kašubová
Pohyb je dôležitou súčasťou života každého z nás. Naše telo  je predurčené na fyzickú záťaž a našou úlohou je nájsť pre seba i pre naše deti taký druh pohybu, ktorý nám prinesie radosť i zdravotný úžitok zároveň. Čo ak sú to práve kolky?