Letná olympiáda 2015

2.6.2015

Tradične každý rok sa na našej Základnej škole s materskou školou na Ulici Gorkého v Martine organizuje na 1. stupni ZŠ Letná olympiáda. V tradícii sme pokračovali aj tento rok, pričom žiaci súťažili v troch hlavných disciplínach. Skok do diaľky, hod kriketovou loptičkou a beh na 60 metrov boli súťaže, z ktorých deti mohli získať medailu a peknú cenu. Špeciálnymi hosťami v tohtoročnom zápolení boli rodičia žiakov. Mohli sa pripojiť do mimosúťažných disciplín, akými boli skok vo vreci, jazda na kolobežkách, beh so zviazanými nohami, hod loptičkou do koša, triafanie krúžkami na cieľ a triafanie loptičky hokejkou do bránky. Naše zápolenia prišiel povzbudiť aj Dinosaurus, ktorý od nás dostal špeciálnu medailu Olympijskych hier 2015 a na oplátku nás On pozval na jeho výstavu do Obchodného centra Tulip.