Majstrovstvá okresu vo volejbale starších žiačok

apríl 2016

Na začiatku mesiaca sa naše dievčatá zúčastnili Majstrovstiev okresu vo volejbale na gymnáziu J. Lettricha.  Do súťaže sa zapojilo celkovo 8 družstiev, ktoré sa museli rozdeliť do 2 skupín. Ako nasadené družstvá  boli ZŠ Sučany a ZŠ s MŠ Gorkého. K nim sa postupne dolosovali ostatné školy. Našu skupinu tvorili veľmi vyrovnané družstvá, čo dokázali aj samotné zápasy. V prvom zápase nastúpili dievčatá proti Gymnáziu J. Lettricha. Už od začiatku zápasu si naše dievčatá vytvorili mierny náskok, ktorý udržali až do konca a vyhrali 2:0 na sety. V druhom zápase ich čakala ZŠ s MŠ A. Bernoláka. Túto školu dievčatá veľmi dobre poznajú, pretože okrem prípravných zápasov sa stretli na každom turnaji. Vyhrali 2:0. V poslednom zápase si zmerali sily so ZŠ s MŠ Hurbanova. Aj napriek snahe našich dievčat „Hurbančanky“ hrali veľmi vyrovnane a bez chýb. Naše dievčatá im podľahli  0:2 na sety. V zápase o 3. miesto si „Gorkáčky“ poradili so ZŠ A. Dubčeka a vyhrali 2:0. Víťazom turnaja sa stala ZŠ s MŠ Hurbanova.

Našu ZŠ s MŠ na Ulici Gorkého reprezentovali: A. Ďurkovičová, K. Fafráková, V. Gronková, P. Gloncová, S. Majerovová, S. Bačiaková, E. Junasová, V. Sunegová a D. Zacharová.

Dievčatám gratulujeme!!!

Viac fotografií nájdete vo Fotoalbume!