Navigácia

Volejbalový turnaj žiačok - 1. miesto

18.12.2015 na ZŠ s MŠ Ul. Hurbanova v Martine

Volejbalový turnaj žiačok

Dňa 18.12.2015 základná škola s materskou školou na Ulici Hurbanova v Martine zorganizovala vianočný volejbalový turnaj žiačok o pohár riaditeľa školy. Do premiérového turnaja roka sa zapojilo 6 škôl. Hralo sa v 2 skupinách  systémom každý s každým. Prvé 2 družstvá  zo skupiny postúpili do finále.

Naše dievčatá už od prvého zápasu hrali veľmi zodpovedne a disciplinovane. Snažili sa vyvarovať zbytočným chybám, navzájom sa podporovali  a povzbudzovali. Svoju hru zlepšovali zo zápasu na zápas. V skupine porazili obe družstvá a tak z 1. miesta postúpili do finálovej skupiny.

Vo finále ich čakal víťaz druhej skupiny  a to domáci tím ZŠ s MŠ Hurbanova. Prvý set hrali dievčatá veľmi vyrovnane. Bojovali o každú loptu a ani jedno družstvo nechcelo spraviť chybu. V závere setu naše dievčatá ukázali pevnejšie nervy a vyhrali tak 25:21. Do druhého setu nastúpili dievčatá s jasným cieľov vyhrať. Na ihrisku predviedli svoju najlepšiu hru a výbornú náladu. Druhý set vyhrali v pomere 25:16 a umiestnili sa na 1. mieste !

Dievčatám gratulujeme a želáme aj naďalej veľa úspechov !

Našu základnú školu s materskou školou na Ulici Gorkého v Martine reprezentovali:

S.Bačiaková, A.Ďurkovičová, K.Fafráková, P. Gloncová, V.Gronková, E.Junasová, V.Sunegová a R.Tóthová.